Bydlet můžete za pár týdnů


Každý někde musí bydlet, a tak je logické že lidé mají bydlení jako prioritu. Pokud máte děti, stává se bydlení ještě důležitějším. S dětmi nemůžete bydlet jen tak někde, nebo by hrozilo, že byste o ně v krajním případě mohli i přijít. Přijít v dnešní době o bydlení můžete jednoduše, tedy pokud bydlíte v nájemním bydlení. Stačí aby majitel nemovitosti chtěl byt či dům prodat nebo se dostal do exekucí a máte problém. Výpověď z nájmu můžete sice dostat jen na základě zákonných důvodů, ale i v takovém případě musíte náhradní bydlení najít opravdu rychle.

dům dřevostavba

Hledání nájemního bydlení dnes není jednoduché, protože i když zákon ukládá podmínky za jakých je možné odmítnout nájemce, stejně dochází k porušování zákona a jen tak se to nezmění. Za to, že majitelé bytů odmítají rodiny s dětmi nebo se zvířaty si mohou lidé sami, protože se vyhýbají svým povinnostem. Když dítě nebo pes zničí vybavení, je logické že se k tomu má člověk postavit čelem, omluvit se a škodu uhradit. Jenže většinou se tak neděje, a nájemci raději zmizí, zatímco za nimi zůstane byt ve špatném stavu, který musí majitel na svoje náklady dát do pořádku.

stavba domu

Jestli máte vyřešené finance a našli jste i příjemný stavební pozemek, můžete se za pár týdnů nastěhovat. Stavíme zděné domy i dřevostavby, a z pohledu brzkého stěhování je pro vás ideální třeba naše dřevostavba s garáží. Dřevostavba se montuje na připravené základy, takže celá stavba probíhá mnohem rychleji než u normálního zděného domu. Za pár týdnů už můžete držet klíče od svého nového bydlení, které bude jen a jen vaše. Stavba na klíč probíhá tak že si vyberete projekt, a my vám můžeme zařídit stavební povolení. Následně se pustíme do práce a vy si jen musíte zařídit vlastní kuchyňskou linku. Naše domy jsou kvalitní a velice žádané, jak se můžete přesvědčit v recenzích.