Jaké podmínky musíte splnit?


Po silnicích jezdí mnoho řidičů, jejichž auta jim nevyhovují už dlouho. Nejde jen o zastaralý design, ale především o funkčnost a bezpečnost. Starší auta nesplňují vysoké požadavky na deformační zóny nebo na asistenty, kteří v případě nehody umí sami zavolat pomoc posádce havarovaného auta. Zejména pro rodiny s dětmi je důležité mít co nejbezpečnější auto, protože v případě kolize máte samozřejmě vyšší šance na to, že vyváznete živí. Jenže ceny nových aut vyrostly do takových výšin, že jen málokdo může jen tak dát minimálně půl milionu korun za nové vozidlo. Lidé hledají způsoby, jak se k novému autu dostat za co nejlepší cenu.

klíč k autu

Leasing je jednou z možností. Mnoho společností nabízí pronájem svých vozidel, ať už jde o základní modely nebo o luxusní auta. Leasing je v podstatě pronájem auta. V případě podepsání leasingu můžete auto užívat dva nebo i tři roky a poté ho vrátíte. V ceně bývají pojištění i servisní zásahy. Auto nebude vaše, ale často je možné po uhrazení určité částky auto odkoupit do vašeho vlastnictví. I přesto je ale stále část lidí, kteří by chtěli koupit auto pro sebe.

Chcete aby bylo auto jen vaše? Nechcete ho vracet? Možná pro vás bude ideální možnost koupit si auto na splátky. Mnozí lidé se zajímají zda je možné koupit auto na splátky bez registru a akontace. Snad každá společnost akontaci vyžaduje, protože 100% financování se příliš často neposkytuje. Vždycky je výhodnější když nějakou akontaci složíte, protože tím nižší potom máte doplatek a tudíž i splátky.

půjčka peníze

Registry dlužníků slouží k tomu, aby si zadlužení lidé nebrali další půjčky, protože je stejně nebudou moct splácet a společnosti tak vznikne škoda. Proto většina společností poskytujících půjčky do registrů nahlíží.

Pro schválení poskytnutí splátek musíte mít:

  • Stálý příjem, který budete dokládat
  • Věk nad 18 let
  • Vybrané auto mladší 13 let