Skvělé klíčenky na krk


Nikdy nezapomenu na své dětství. My v dětství jsme také nosili klíčenky. A klíčenky se nosily na krku. A víte, na co nejlepší byly klíčenky? Na klíčenky jsme si my děti dávaly klíče a také se říkalo, že kdo bude mít na krku největší klíčenku s nejvíce klíči, tak je největší machr. Samozřejmě, že tohle vždycky vyhrával soused. Byl o rok starší než já, bylo mu šestnáct let a vždycky měl nejvíce klíčů. V dnešní době už se klíčenky vůbec nenosí, občas se nosí různé šňůrky na krk. Pokud ale i vy byste stále chtěli si zavzpomínat na dětství a pořídit si šňůrku na krk anebo klíčenku, tak se zkuste podívat na webové stránky promodarky.cz.

Jaké jste kdysi nosili klíčenky na krku?

Jsou tam různé kategorie. V těchto kategoriích najdete jak reklamní předměty, tak také klíčenky. Klíčenky na krk anebo šňůrky na krk. Pokud byste také nevěděli, co třeba s nimi dělat, tak také můžete opět na ně dávat klíče a zavzpomínat si na dětství a nedávná léta. Dnes už se to nenosí, ale v poslední době už začínám vídat, že malé děti, které většinou chodí do školky anebo na první stupeň základní školy, tak už začaly také nosit ty šňůrky na krk neboli klíčenky. A také tehdy populární ledvinky. Ledvinku jsem si pořídila už také a mám ji krásnou koženou. Ale abych se vrátila zpátky ke šňůrkám na krk.

Klíč si můžete dát i na krk.

Také je nosíte? V dnešní době už to není moc moderní, ale mnoho lidí právě má také klíčenky, ale nechává je právě jenom doma. My máme kůlnu. A protože stále nám někdo leze do kůlny, tak jsme se rozhodli, že ji budeme zamykat a klíč budeme dávat na klíčenku anebo také na šňůrku na krk. My tedy tohle nenosíme na krku, ale vždycky to necháváme někde na zápraží anebo v chodbě, aby třeba děti nebo partner si také mohli zajít do kůlny, kdyby tam něco potřebovali. V kůlně máme nejenom dřevo, ale také kola a pokud budete chtít také šňůrku na krk, tak si můžete vybrat z různého designu a také materiálu.