Je to pro vaše dobro


Proč jsou všude kamery
Už se vám někdy stalo že jste přišli na parkovišti k autu a měli jste na něm důlek nebo ještě hůř, prasklý nárazník? Viník poškození se samozřejmě v naroste většině případů raději nepřizná, aby nemusel platit škodu. Pokud jsou v okolí kamery, máte napůl vyhráno. Můžete si zažádat o záznam a s tím jít na Policii, kde se nejspíš bude takové jednání posuzovat jako ujetí od nehody. Abyste záznam mohli využít, je potřeba aby v místě byly kamery. Ideální je mít kamery i přímo v autě, protože jsou velice citlivé na jakýkoliv pohyb, a tak můžete mít auto chráněné https://www.ceskyali.cz/jak-nakupovat-na-aliexpress/17-jak-sledovat-zasilky-z-aliexpress/ ze všech stran.

bezpečnostní kamera

Kamery jsou skvělá věc, díky které se dají objasnit různé trestné činy nejen proti majetku. Nejednou kamery pomohly usvědčit například násilníka, a kdyby tam nebyly, nejspíš by případ zůstal neuzavřený. Totéž platí i v případě budov. Zloději se nezastaví jen tak před něčím, a právě kamera je jednou z věcí, které je mohou zastavit. Přece jen když si všimnete že je na vás namířená kamera, nejspíš si čin rozmyslíte. Nejen kamera je vhodná k tomu aby chránila majetek. Ideální je kombinace například s alarmem a s mřížemi. Právě mříže jsou ideální třeba do sklepa nebo do firem, kde až tak nezáleží na designu. Mříže v oknech moc dobře nevypadají.

kamera bezpečnost

Proč mít kameru na domě?
Ať už bydlíte v domě nebo máte chatu, měli byste mít kameru namířenou na všechny vchody i okna. Nejlepší je když kamera snímá co největší prostor, má noční vidění a nejlépe nahrává i zvuk. Pokud hledáte někoho kdo vám nainstaluje elektronické zabezpečovací systémy v Brně, obraťte se na nás. Patříme mezi špičku v oboru a navrhneme ideální řešení i pro vás a váš majetek. Chraňte svůj dům i auta před návštěvou zlodějů nebo vandalů a buďte v klidu klidně i na dovolené na druhém konci světa. Kamery můžete totiž sledovat přes telefon.