Peníze na cokoli

Někdy je složité se vymanit z naléhavé situace, ať už se jedná o exekuce, vyšší či nižší dluhy nebo o splnění snu, který nelze splnit díky hypotéce z banky pro nízký příjem či jiné nesplnění podmínek. Doba se poměrně turbulentně proměnila a po covidových uzavírkách a restrikcích se sice život vrátil do normálu, ovšem jen na chviličku, než se roztočil nezastavitelný kolotoč inflace, který se podepsal samozřejmě i na trhu nemovitostí a na bankovních produktech. Vzít si hypotéku do banky už není tak jednoduché, procenta jsou skutečně vysoká a mnoho lidí tak přišlo o možnost si koupit či postavit vysněný dům.

hypotéka pro vás

Mnoho lidí mělo koupené pozemky, připravené projekty, ovšem stavět nezačali, protože byl nejen nedostatek stavebního materiálu, ale také rapidně narůstaly ceny a předem schválené hypotéky tak nestačily na nákup veškerého potřebného materiálu ke stavbě. Pokud máte třeba rozestavěný dům a rádi byste ho dokončili podle vlastních představ, neváhejte se na nás obrátit, protože my vám peníze půjčíme. Nebankovní hypotéka je produkt, který můžete znát také jako hypotéka bez registru nebo bez doložení příjmu. Jedná se vlastně o podnikatelský úvěr, který si lze vzít bez dokládání daňových přiznání. Jsme schopni zajistit vám nízké splátky, stabilní úrok po celou dobu půjčky a také můžete případně předčasně splatit částku bez jakéhokoliv postihu.

peníze na cokoli

Vše vyřizujeme rychle a snadno – do jednoho dne můžete mít schváleno, podmínkou je zde zástava nemovitosti. Další výhodou je to, že u nás neplatíte nic předem, žádné poplatky před schválením půjčky nečekejte. Pokud byste chtěli využít americkou hypotéku, pak máte možnost využít peníze bez účelu, a to klidně i na exekuce nebo jiné dluhy, případně na refinancování a další záležitosti, které vás zrovna pálí a potřebujete je uhasit. Splatnost je až na třicet let, takže dostatečně dlouhá doba, díky které lze dosáhnout i nízkých splátek. A co když máte záznamy v registrech? Dokážeme je tolerovat, pokud splníte naše předem dané podmínky.