Párty stan usnadní i úklid po oslavě


Když se slaví narozeniny anebo se chystá podobná rodinná událost, a pozve se na ni minimálně tucet hostů, její průběh může být i velmi bujarý, a to i bez alkoholu. Pozvaní hosté zašpiní hromady nádobí a někdy poškodí i vybavení interiéru, takže dny po oslavě mohou být i velmi skličující a depresivní. Právě z tohoto důvodu bývá rozumnější slavit venku na zahradě a využít k tomu vhodné pomůcky a vybavení, jako je plastový zahradní nábytek, jednorázové talířky, misky a příbory z plastu či z papíru a také párty stany. Půjčovna párty stanů vám pro vaši oslavu zajistí stan vhodných rozměrů a s jeho přičiněním získá událost na atraktivitě. Jaké výhody poskytne stanová konstrukce pro zahradní akce tohoto typu?

balónky na oslavě

Poručíme větru dešti“ – jistě jste již slyšeli tuto socialistickou vychloubačnou větu. Počasí lze sice ovlivnit do jisté míry například chemikáliemi v atmosféře, ale my bychom měli spíše důvěřovat přirozenému střídání teplých a studených front, tlakových výší a níží, a s tím spojenými slunečnými dny a dny se srážkami či silnějším větrem. Vyplatí se mít na zahradě při oslavě přístřešek, který chrání před dešťovou přeháňkou, před UV zářením i před větrnými poryvy.

zahradní oslava

Sklad potravin – jestliže máte na počasí štěstí, pak můžete být třeba celý den venku na slunci a užívat si tu nebývalou pohodu. A když zatoužíte po občerstvení, najdete jej pod přístřeškem. Stany jsou dostatečně velké pro zákusky, chlebíčky, misky s ovocem a zeleninou a pro přípravu nápojů. V případě nutnosti je možné pod stan přenést i chladničku. A samozřejmě není problém upravit je tak, abyste mohli občerstvení konzumovat právě zde pod střechou.

Zábava pod stanem – pod stan lze umístit vhodný zahradní nábytek a zatoužíte-li se bavit společenskou hrou, můžete ji tu rozložit zcela bez obav. Povětrnostní vlivy vám do zábavy zasahovat nebudou a stan lze uvnitř osvětlit vhodnými svítidly, takže se tu můžete bavit i dlouho do noci. Anebo ve stanu promítat vaše filmové zážitky z dovolené, eventuálně svatební obřad, jde-li ve vašem případě o svatební oslavu.