Topenářské a instalatérské práce

V dnešní době by všichni mladí chtěli mít práci u počítače, kde by ráno došli, udělali si kafíčko a po odpracovaných hodinách šli domů. Díky tomu se vytrácí řemeslo a mnoho lidí tak má problém sehnat řemeslníky na jakoukoliv práci. Právě řemeslníci jsou ale velice důležití, a to proto, že v případě poruchy vám to nejspíše účetní vodu neopraví. Velký problém však nastává v tom případě, když praskne voda. Nejen, že se nedá instalatér sehnat, ale také v některých případech nejde voda úplně zastavit. Pokud se vám tato nemilá situace stane, tak na nic nečekejte a volejte havarijní servis, který do hodiny dojede a dá vše do pořádku.

havarijní servis

Havarijní servis je záchranou v případě, že u vás doma dojde k prasknutí vody. Tato firma působí na trhu již od roku 1989 a s havarijními případy má mnoho zkušeností. Ačkoliv se to nezdá, tak v případě prasknutí vody je důležitá každá minuta. Kromě instalatérských prací se zabývají a dalšími problémy, které mohou nastat. Jedná se především o topenářské práce, plyn, instalatérské práce, čištění, revize odpadu a kanalizace a také zednické a obkladačské práce. Co se týká havarijního servisu, tak ten funguje 24 hodin denně, a to s dojezdem do 60 minut.

havarijní servis

K získání více informací se podívejte na jejich internetové stránky, zde se můžete podívat na všechny služby, které firma nabízí, a to včetně ceníku. Ten je rozepsaný u každé služby zvlášť a můžete si tak odvodit, kolik vás zhruba bude oprava stát. Navíc se zde můžete podívat na seznam výjezdných míst, který se týká Středočeského kraje a Prahy. Samozřejmě na stránkách najdete i kontakt, na který se můžete obrátit v případě nehody. Ačkoliv se může zdát být únik vody jako drobnost, tak opak je pravdou. Takový únik vody může nabrat na otáčkách a může tak vzniknout rozsáhlý problém, který vás vyjde dost draze. Nikdy proto nic nezanedbávejte a opravte vše včas.