Online práce

Myslím si, že kdyby vůbec už nebyla technika, tak by to bylo opravdu hodně složité. Protože já jsem si našla práci, kde právě pracují online a jsem velice často na homeoffice. Samozřejmě, že do práce také chodím, ale ne každý den. A do práce takhle jako fyzicky chodím dvakrát nebo maximálně třikrát týdně, protože zbytek času pracuji už doma na homeoffice, což mě velmi baví. A navíc jsem opravdu ráda, že tohle funguje a že to jde, protože můžu být alespoň více času s rodinou. I když tedy práci doma věnuji devět a půl hodiny času, tak jsem velice ráda, že i tak mi zbývá více času na rodinu.

Mám ráda také online kolegy.

Protože si udělám vlastně přestávku opravdu kdy chci. A baví mě to. A například rodina mi stále dokola říká, že to musí být opravdu nuda, když pracuji takhle z domu, že prý potom jsem doma nonstop. Doma v práci a volný čas doma. Sice je to pravda, ale já si nestěžuji.  Jenomže opak je pravdou. Mě vážně to baví. A jsem opravdu vděčná, že mi tohle zaměstnavatel dovolil. Takže nebýt skvělé techniky, jako například počítače nebo notebooku, tak bych ani nemohla pracovat takhle na dálku. Protože můj zaměstnavatel mi dal nějaké informace na to, jak právě postupovat, abych mohla pracovat s touto technikou na homeoffice.

Pracuji hlavně online.

Také mi dal různou techniku jako například videokameru a také mikrofon, abych mohla mluvit s zákazníky. Já totiž pracuji v bance a online se také spojuji s klienty, abych jim sdělila různé novinky anebo informace, které se týkají naší banky a jejich bankovního účtu. A mě tohle opravdu hodně baví a těší mě, že dokonce budu mít ještě povýšení, takže abych mohla už jenom nonstop pracovat z domu. Díky technice tohle všechno jde. Pokud i vy toužíte pracovat online anebo jako homeoffice skrz kvalitní techniku, tak není opravdu problém, když se zkuste domluvit se svým zaměstnavatelem.