Co znamená, když darujete přívěsek na klíče se jménem

Zamysleli jste se někdy nad tím, jaké jsou nejpoužívanější předměty ve vaší domácnosti? Možná vás také napadne, že je to toaletní papír, propiska, v současné době i mobilní telefon a počítač, a mimo jiné také klíče. Svazky klíčů bereme do rukou každý den, a mnohdy i několikrát denně. Odemykáme a zamykáme při každém příchodu a odchodu z domu či z bytu a nenajde se snad jediná domácnost, kde by klíče nebyly k dispozici.

klíč od domu

Klíče vkládáme na nerezové ocelové kroužky, označujeme je barevně a mnohdy si také na klíče zavěšujeme různé předměty, které nám mají cosi připomínat. Prakticky založení jedinci tam mívají mini svítilnu, otvírák lahví nebo USB flash disk, a ti nostalgičtí, zamilovaní a velmi přátelští lidé si ke klíčům zasunou amulet. Třeba v podobě přívěsku na klíče se jménem, zhotoveného z drahého kovu.

Jestliže máme na klíčích uvedeno jméno někoho, na kom nám velmi záleží, a mohou to být partneři, děti, rodiče, prarodiče, anebo dokonce i spolužáci a kamarádi, vždy jde o velmi osobní záležitost. Pamatujte na to, že se s tímto člověkem stýkáte touto pomyslnou formou denně, máte jej díky přívěsku stále před očima, a tím se také s dotyčnou osobou energeticky propojujete. Ezoterici by to nazvali jakýmsi splynutím duší, zejména tehdy, je-li ten protějšek naladěný na vás, jako vy na něho.

svazek klíčů

Přívěsek na klíče se jménem lze darovat v podstatě komukoli, u koho víme, že jej ocení, a že na něj bude mít podobný náhled. V partnerském mileneckém vztahu to mohou být přívěsky dva, každý se jménem partnera, který je nám tak drahý, a s nímž chceme prožít zbytek života nejen ve vzájemném objetí, ale i v kuchyni při přípravě pokrmů, na vodácké výpravě na jedné lodi, na cyklistickém výletu, na horské túře ve Vysokých Tatrách a také v obtížných životních situacích, které prověří kvalitu každého vztahu.