Skleník, který vydrží generace


Kartami v obchodním procesu tak trochu zamíchal Covid a skutečně se rozjely internetové nákupy na celé obrátky. Není divu, že i takové skleníky se dají zakoupit touto cestou a vybíráte si je z pouhých fotografií, které dokonce nemusí být ani autentické. Nejednou se také stalo, že skleník bohužel nepřišel v plné výbavě, jak se kupující domníval a musel si k němu různé části ještě dokoupit. Levná cena skleníku se mu nakonec vyšplhala ještě do vyšších výdajů. Určitě je nejlepší se podívat nejprve na recenze kupujících nebo i přímo uživatelů, kteří mají již zkušenosti s první úrodou. Nebo se obrátit přímo na výrobce, který bude garantovat, že si zakoupíte nejen kvalitní skleník, ale také kompletní. Stačí ho poté jen poskládat a můžete začít zahradničit.

skleník ze skla

Se skleníky to umíme

Jsme česká firma, která se výrobou skleníků zabývá již přes 30 let. V současné době máme mnoho spokojených zákazníků, ale také zakázek, které jsou atypické. Dokážeme zkrátka nabídnout nejen kvalitní skleník, jehož základem je bytelná konstrukce. To je také jedna záležitost, na kterou byste si měli při nákupu ohlídat. V podstatě totiž existují jen dvě konstrukce. Hliníková a z ohýbaných plechů. Hliník sám o sobě je lehký materiál a není zrovna zárukou, že při silnějším větru obstojí, rozhodně se moc nehodí do horských větrných lokalit. Také díky tomu je i výplň z polykarbonátu, sklo je totiž velmi těžké.

polykarbonátový skleník

Naše skleníky jsou výhradně z ohýbaných plechů, což je poté bytelná a pevná konstrukce. Dokáže unést jak kvalitní sklo, tak pevný polykarbonát. Plechové profily jsou dostatečně široké, aby vše v pohodě udržely na své pozici. Samozřejmě na pevnost má vliv i samotné množství profilů, které jsou součástí konstrukce, ale přece jenom skleník si nekupujete na rok, ale měl by vydržet sloužit generace. Pokud budete nejistí ve svém výběru, určitě nás neváhejte kontaktovat, rádi poradíme jak s výběrem skleníku, tak se samotným materiálem.