Nálepky na bradavky umožňují odkládat podprsenku i ve společnosti

Muži mají zřejmě velmi zkreslenou představu jaké to je nosit celý den podprsenku. Toto dovedou posoudit snad jen ti, co se potají převlékají do dámského ošacení, anebo jej oblékají v rámci maškarního plesu. Podprsenka je svým způsobem korzet, a to poměrně nepohodlný. Aby držela na svém místě, musí být pevně upnutá na tělo a tím pádem nelze hovořit o žádném vzdušném a volném oděvu.

žena na posteli

Další problém je samotný tvar poprsí, které tvoří převážně tuková tkáň, a tím pádem je velmi pohyblivé a pružné. To se mužům obvykle líbí, ale ženy z toho až takový požitek nemívají, zvláště pak v případě podprsenky, která jej musí vtěsnat do dámských šatů, halenek, triček, mikin, svetříků a nátělníků.

Řada žen si také stěžuje na ochabování svalstva hrudníku při nošení podprsenek, což je logické, neboť umělý korzet je něco jako sádra na noze v případě zlomeniny, kdy vám také po třech týdnech ubude poměrně mnoho svalové hmoty. A tak se stává, že si ženy podprsenku vysvlékají, kde je to jen možné, aby se přiblížily přirozenému stavu – pohybu bez podprsenky.

bílá podprsenka

Bradavky je třeba zakrýt

Jestliže je k dispozici takový oděv, který umožňuje podprsenku odložit, je to vždy výhoda, ale velmi často se stává, že jsou skrze látku viditelné bradavky, a to buď co se týče barvy anebo vystouplého tvaru. Muži ovšem na viditelné bradavky velmi citlivě reagují je to nesmírně silný erotický podnět, a dokonce mnohem silnější, než samotný tvar ňader, který je markantní na každém horním dílu plavek. Odhalená ňadra se zakrytými bradavkami se běžně tolerují, ale v opačném sledu v žádném případě.

A právě z tohoto důvodu se na trhu objevily nálepky na bradavky. Hodí se pro všechny příležitosti, kdy lze podprsenku odložit a oblékat ošacení, kde by bradavky byly bez nálepek viditelné. Nálepky zakryjí pouze bradavkový kruh, takže ženám zůstane pocit volnosti bez podprsenky i bez toho, že by se staly středem mužské pozornosti.