Demolice stodoly ano nebo ne?


Zdědili jste krásný rozlehlý dům, který má nádherný pozemek? To se většinou nestává, ale někdo může mít v životě takové štěstí. Toho si musíte vážit, protože dnešní moderní a uspěchaná doba nikomu nedá nic zadarmo. Někteří na své bydlení ani nedosáhnou, díky podmínkám, které by museli splňovat, aby dostali hypotéku. Proto darované bydlení je takzvaná výhra v loterii. Staré stavení jsou krásné a většinou na pozemku najdete kromě samotného domu i hospodářské místnosti, kde se dříve chovali vepři, ovce, koně, krávy a další domácí dobytek. Stejně tak bylo součástí takových staveb stodoly, které sloužili k uskladnění sena a potravy pro dobytek a parkování pro zemědělské stroje. Na každém statku se našel aspoň jeden traktor nebo traktůrek k pomocným pracím na statku.

demolice stodoly cena

Takové stodoly většinou nijak nebyli zateplené ani nijak utěsněné. Sloužili jen jako přístřešek se stěny, které chránili před nevlídném počasí. Stačilo to, aby do prostorů nepršelo a mohlo se v něm cokoliv uschovat. Většina takových stodol se málokdy dochoval, a když už ano byly v takovém stavu, že se museli strhnout. Cena demolice stodoly není nijak závratná a nenaruší vám chod stavení. Demolice vám zajistí nový prostor, který můžete nějakým kreativním způsobem využít. Nebo na starém místě vystavět stodolu novou. To je už na vás.

demolice stodoly cena

Většinou když to jde, se jí snažíte zachránit, protože je to dobrý prostor pro společné akce, ale i pro již zmíněné uschování potřebných věcí. Málokterá rodina má doma ještě traktor, když už doma nemá dobytek a nehospodaří jako zemědělci. Někteří se rozhodnou takové stodoly pronajímat například pro svatební příležitosti, ovšem to již musí nějak vypadat. Nebo vám mohou sloužit k vlastním potřebám. Když jsou stodoly v dobrém stavu, rozhodně se jich nezbavujte. Budou se do budoucna rozhodně hodit, i kdyby vám měli sloužit jen jako garáž pro vaše vozy.