Chcete ochránit svoje peníze?

Zajímáte se o investice?
Posledních asi 30 let lidé od politiků neustále slyší že nebude z čeho vyplácet důchody. Lidé by si podle nich měli naspořit alespoň 2 miliony korun, aby prožili spokojené a hlavně důstojné stáří. Jak to udělat když vám podstatnou část příjmů stát vezme, to už vám nikdo neporadí.

chorvatsko split

Řada lidí by si chtěla pravidelně odkládat alespoň nějaké peníze, ale neví kolik a kam, aby z toho taky něco měli. Doslova se roztrhl pytel s tzv. finančními poradci, kteří by měli být schopni vám analyzovat vaše příjmy a říct vám, jaký investiční nástroj je pro vás nejlepší, a kolik peněz byste si měli každý měsíc odkládat. Jenže řada lidí se pouze jako poradci tváří a ještě u nich můžete o peníze přijít. Nejlepší je se o investicích vzdělávat ve volném čase. Pokud se budete zajímat o možnosti a budete sledovat skutečné finančníky, určitě najdete nástroj, který bude vhodný pro vaši situaci.

Někomu vyhovují drahé kovy, někdo nakupuje švýcarskou měnu, někdo investuje do technologií, někdo do bitcoinu, dluhopisů a akcií, ale řada lidí preferuje investice do nemovitostí. Nemovitosti si cenu drží dlouhodobě, a rozhodně neklesá. Naopak si všimněte, jak ceny nemovitostí vzrostly za posledních pár let.

mince peníze

Kdo má volné peníze, může je investovat do nemovitosti nejen tady ale i v zahraničí. Jednou z možností je prodej nemovitostí v Chorvatsku, protože právě tady je o byty u moře opravdu velký zájem. Cena je srovnatelná s našimi nemovitostmi, tak proč si rovnou nevybrat byt, který je v novostavbě kousek od pláže? Můžete si díky nákupu nemovitosti vytvořit pasivní příjem tím, že ji budete pronajímat. Prodat nemovitost můžete vždycky, ale mít pravidelný příjem navíc je perfektní způsob jak si vybudovat finanční nezávislost. Investujte chytře a promyslete, kam svoje peníze budete ukládat.